Referencje Klientów

Poznaj opinie o naszej aplikacji

hotele

HOTELE

klubTenisowy

KLUBY TENISOWE

fryzjerzy

FRYZJERZY

kosmetyczne

GABINETY KOSMETYCZNE

salony

SALONY PIĘKNOŚCI

stadion

OBIEKTY SPORTOWE

mistral
Korzyści płynące z programu Reservado (bo tylko o korzyściach możemy tu mówić) są wymierne. Uporządkowane rezerwacje, przypisane do każdego pracownika, powodują porządek i sprawność działania SPA&Wellnes. Najważniejsze jest jednak dla nas dobro klienta SPA&Wellnes i to było widoczne poprzez stosowanie programu RESERVADO. Klienci byli powiadomieni o zamówionych zabiegach wraz z przypomnieniem. Polecam wszystkim program RESERVADO.

Mariola Kwaśniewska
Hotel Mistral - Prezez Zarządu
squashosowa
System rezerwacji ułatwia dokonywanie rezerwacji on -line, szybka komunikacje , wysyłanie sms-ów , akces do bazy danych klienta oraz historie wizyt. Polecamy współprace z Reseravado.pl za rozsądna cenę.

Dariusz Idźkowski
Squash Center Osowa
Salon Fryzjerski "Leszek"

Używam Reservado. Pracuje płynnie,nie zacina się,a w razie prac nad stroną serwis wyprzedza wręcz moje myśli i dzwoni do mnie w celu powiadomienia. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Opinie klientów też są pozytywne - "nieskomplikowany w użyciu i dostępny całą dobę".

Dla mnie wygodna "sekretarka",która przyjmuje zlecenia i kosztuje naprawdę niewiele. Cieszę się,że skorzystałem z oferty Reservado i polecam wszystkim.

Lesław Baryła
Salon Fryzjerski "LESZEK"
saskanails
Polecam korzystanie z kalendarza Reservado. Jest to aplikacja, która pozwala nam na zapisywanie klientów online, będąc nawet poza zakładem jestem w stanie rozmawiając z Klientką zapisać ją na usługę do wolnej kosmetyczki. Mamy stały, na bierząco aktualizowany wgląd w nasze kalendarze.

Zależało nam bardzo na aplikacji umożliwiającej zapisywanie Klientek do naszych pracowników i ją otrzymaliśmy.

Klientki bardzo doceniają otrzymywanie smsów przypominających dzień przed wizytą , to również pozwala nam uniknąć Klientek "zapominajek".

System jest rewelacyjny jeśli chcemy wysłać do Klientek ogólną informację - np. informacja o rozpoczęciu zapisów np. przed Świętami. Jeszcze nie uruchomiłyśmy zapisów online dla Klientek, ale spora ich część już na to czeka.

System do rezerwacji wizyt Reservado jest narzędziem uniwersalnym, którego możliwośc Wpisywanie w bazie danych numerów telefonów naszych Klientek pozwala nam w każdej chwili do nich zadzwonić, ponieważ te dane ssą dostępne za jednym kliknięciem. Nie trzeba wpisywać w zeszyt po kilka razy tych samych informacji. Zapisanie Klientki na usługę zajmuje dosłownie sekundy.

System jest przejrzysty i intuicyjny. REWELACJA!

Natalia Bandurska
Właścicielka
KompleksKielpino
Korzystanie z programu ułatwia i umożliwia wprowadzenie ładu w organizacji pracy w salonie. Bardzo wizualny i przejrzysty program. Pozwala na tworzenie bazy danych i historii aktywności. Duża oszczędność czasu. Polecam

Daria Ludowska
Właścicielka

System do rezerwacji wizyt Reservado jest narzędziem uniwersalnym, którego możliwości mogą być wykorzystywane w bardzo różnych branżach. Opinie na temat systemu rezerwacyjnego Reservado są jednoznacznie pozytywne, a różne branże wskazują na inne jego elementy jako najbardziej korzystne w ich codziennej pracy.

System do rezerwacji wizyt Reservado jest w stanie dodać możliwość elektronicznego ustalania terminów wszędzie tam, gdzie oferowany produkt ma z góry określony charakter. Znakomitym przykładem są tutaj korty tenisowe i inne obiekty sportowe. Reservado pozwala użytkownikom na uzyskanie pełnego przeglądu możliwości i zdalne rezerwowanie obiektów w każdej chwili.

Salony usługowe, w tym zwłaszcza salony kosmetyczne i fryzjerskie, bardzo cenią sobie możliwość regularnych kontaktów ze swoimi klientami. Reservado umożliwia łatwiejsze zarządzanie rezerwacjami klientów. Bardzo ważne dla tego rodzaju działalności jest również kontaktowanie się z wieloma klientami jednocześnie. Reservado może pełnić rolę kanału sprzedażowego i informacyjnego, informującego m.in. o zmianach w godzinach otwarcia salonów czy aktualnych ofertach promocyjnych.

W działalności hotelarskiej Reservado sprawdza się tam gdzie obiekt oferuje swoim klientom strefy SPA lub usługi wymagające rezerwacji zasobu (rezerwacja jacuzzi, kortów, rowerów). Możliwości obsługi rezerwacji pojawią się również w najbliższym czasie dla restauracji. Dzięki temu w łatwy sposób właścicieei obiektów gastronomicznych będą mogli kontrolować ilość gości oraz obsługiwać rezerwacje stolików dla swoich klientów.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania naszej szczegółowej oferty.

Obserwuj Nas